10 лет на рынке украины

Газоблок, газобетон, ціна Київ:

Газоблок, газобетон, ціна Київ - средняя оценка 5 из 5 на основі 486 оцінок
Підняття ціни на газоблок Аерок з 14.01.2019г на 50 грн / куб, з 04.02 ще + 50грн / куб. На Броварський блок теж планується подорожчання. Приймаються передоплати з фіксацією ціни на матеріал до моменту вивезення
Показано 1 по 16 з 266 (Всього сторінок 17)
Опис

Газоблок, або, як його ще називають, газобетон, є найбільш популярним будівельним матеріалом останніх років. Все це пов'язано з величезною кількістю переваг, якими володіє газобетон, однак перш ніж говорити про всі плюси газобетону, а вже тим більше перед тим, як купити його, варто розібратися в тому, що ж таке газобетон?


Переваги газоблоку. Піноблок і цегла вже не так користується попитом для приватного домобудівництва, як газоблок. З чим це пов'язано? Газоблок (автоклавний газобетон) має ряд переваг: він легше і тепліше цегли, пінобетону, будівництво об'єкта з газобетону відбувається на порядок швидше цегляної кладки. Навантаження на фундамент менше, тому можна заощадити ще й на бетоні (або ФБС). До всього іншого це екологічно чистий матеріал (адже складові - природні компоненти).
БудМашПостач здійснює доставку газобетонних блоків без посередників безпосередньо зі складу виробника (заводів), що набагато дешевше, ніж доставка НАВІТЬ з довколишніх складів. Також здійснюємо доставку газоблоку зі складів Київської області. З нами ВИГІДНО! Також доставляємо піноблоки і бетон.

Отже, газобетон - це різновид пористого бетону, штучний камінь, в якому рівномірно розподілені пори, що містять повітря.

Виготовляється він у такий спосіб: склад замішують на воді і заливають його в форму. Потім газообразователь (алюмінієва пудра або паста) реагує в присутності води з вапном, внаслідок чого виділяється водень, який і утворює пори.

Состав газоблока

Після цього суміш піднімається, як дріжджове тісто. Після первинного затвердіння вийшла маса розрізається на панелі, плити та блоки, які потім «загартовуються» при термообробці під тиском в автоклаві, набуваючи там необхідну жорсткість. Залежно від обраного способу твердіння газобетон буває автоклавним або неавтоклавним.


Вперше цей екологічний будівельний матеріал високої якості був проведений близько 85 років тому, і з тих пір він дуже активно використовується в будівництві завдяки своїй зручності, економічності і відмінним фізико-механічними властивостями. Ціна газоблоку, звичайно, вище, ніж ціна пінобетону (ви легко можете порівняти їх, заглянувши в наш прайс), проте це повністю виправдано, адже переваг у газобетону набагато більше.
Так, завдяки своїй комірчастої структурі газоблок відмінно утримує тепло в приміщенні, полегшуючи тим самим його обігрів, при цьому теплоізоляційні властивості в кілька разів вище, ніж ті ж властивості цегли і важкого бетону. З газобетонних блоків можна спорудити будівлю з різними товщинами стінок і з різною теплопровідністю. Теплопровідність залежить від його щільності.

Технологічний процес виробництва газобетону. Склад

У Києві газоблок ви можете знайти таких щільності від найбільш популярних виробників:
✅ конструкційних
д550 - Чернігівський газоблок завод силікатних виробів,
Д500 - Аерок Обухів, Аерок Березань, Стоунлайт, УДК
✅ самоутримних
Д400 Аерок Обухів, Аерок Березань, Стоунлайт, УДК
✅ утеплювач
ГБ може виступати утеплюєчим заповнювачем монолітно-каркасних будинків - тільки Аерок Экотерм Супер Плюс щільністю Д300 і Аерок Енерджі щільністю Д150

Ми хочемо трохи докладніше розповісти про деякі властивості газобетону, щоб ви точно знали, чому для будівництва варто купити газобетон
Легка вага
Легкий вес
По-перше, це легка вага. Середня вага газобетонного блоку - близько 500 кг / куб (тоді як аналогічний обсяг цегли важитиме близько 1300 кг). При цьому розмір блоку набагато більше, ніж розміри цегли. Це дозволяє прискорити кладку даного стінового блоку, полегшивши роботу будівельників і заощадивши гроші.
Шумоізоляція
Шумоизоляция
Ніздрюватий бетон відмінно поглинає звук (в 10 разів краще, ніж цегла), тому вам не доведеться викладати гроші за додаткову звукоізоляцію свого будинку.
Пожежна безпека газоблоку  
Пожаробезопасность газоблока
Газобетон не горить (там просто нема чому горіти), не виділяє токсичних компонентів, а під час пожежі перешкоджає поширенню вогню. Будівлі з газоблоку НЕ згоряють, тому після пожежі їм потрібно тільки оновити зовнішнє оздоблення.

Газоблок после пожара

Газоблок после пожара
Екологічність газоблоку   
Экологичность газоблока
Газоблок виготовляється без використання шкідливих добавок. Саме тому будови з нього не виділяють шкідливих речовин під впливом будь-яких явищ навколишнього середовища. ГБ має коефіцієнт екологічності 2, тоді як у дерева цей коефіцієнт всього лише 1. При цьому він не гниє і не уражається різними паразитами.
Обробка газоблоку

В цілому ж за своїми властивостями газоблок схожий на дерево з яким легко працювати (свердлити, пиляти, фрезерувати і т. і.). У ньому легко обладнати кріплення і виконувати проводку. Також газобетонний блок дозволяє реалізовувати навіть найсміливіші архітектурні ідеї (арки, колони і т. і.)
Мікроклімат газоблоку
Микроклимат газоблока

Газоблок є інерційним (або теплоємний) матеріалом - поступово нагріваючись або поступово віддаючи температуру.
І, нарешті, ГБ відрізняється високою міцністю, а це чи не найголовніше в будівництві.

Газобетон, газоблок, виробництво. Чому газоблок краще ніж піноблок?

Якщо ви хочете купити газоблок в Києві або іншому місті України, зверніться в компанію «БудМашПостач». На нашому сайті ви можете подивитися прайс на газобетон від будь-якого виробника, а наші фахівці прорахують точну вартість матеріалу, так як економлячи гроші замовнику, ми підходимо індивідуально до кожного.
Однак ми хочемо відзначити, що ціна газоблоків «Аерок» (Обухів, Березань), «СтоунЛайт» (Бровари), ЮДК безпосередньо залежить від цін на енергоносії (газ, електроенергія, паливо), які є складовими виробництва газосілаката. З огляду на постійне подорожчання цих факторів - вигідніше купити газоблок заздалегідь, так як шанс здешевлення газобетону набагато нижче, ніж «несподіване» подорожчання.

Популярні статті