10 лет на рынке украины

Тротуарна плитка, ФЕМ ціна Київ:

Тротуарна плитка, ФЕМ ціна Київ - средняя оценка 5 из 5 на основі 495 оцінок
Тротуарна плитка Золотой Мандарин подорожчала на 15%. Плитка Эко 1 березня здорожчала на 15%. Продаж плитки ЕКО по старому прайсу зі зменшенням знижки на 1% щодня. Кількість обмежена, акція триває до 15 березня. Приймаются передплати з фіксуванням цін, зберігання безкоштовне! Вивіз на обєкт по дзвінку.
Показано 1 по 16 з 116 (Всього сторінок 8)
Опис

Яку товщину тротуарної плитки вибрати?

Обов'язково потрібно врахувати навантаження, яку тротуарна плитка (ФЕМ-фігурні елементи мощення) буде отримувати в процесі експлуатації. Для цього, плановану під покриття бетонної тротуарною плиткою для дачі площа візуально визначаємо: де буде пішохідна зона, а де буде їздити легковий автомобіль.

 

 

для невеликих навантажень - пішохідні доріжки, підійде тротуарна плитка (бетонна) товщиною від 25-40мм, якщо є хороше бетонну основу, наприклад, вимощення, то навіть можна використовувати плитку товщиною 25-40мм

Пешеходная дорожка из тротуарной плитки

для легкового автомобіля 40-60мм,

для вантажного авто - 80-100мм.

Часто можна спостерігати як на одній території можуть застосовувати плитки різної товщини в залежності від навантаження.

Технологія виробництва тротуарної плитки (Сухопресована)

При виробництві тротуарної використовується: гранвідсів / щебінь декількох дрібних фракцій, кілька видів пластифікаторів, цемент М500, іноді додають пісок. Замішують на воді. Додаються барвники або в верхній шар або ж в весь заміс (в залежності від технології)

 

Гранотсев, щебеньПесок речнойЦемент м500ВодаПигмент

 

Якісна тротуарна плитка містить в своєму складі всі інгредієнти в пропорціях згідно з технологічними розрахунками і тестів готової продукції. Якщо кустарні способи виробництва "тротуарної плитки своїми руками" припускають недотримання технологічної пропорції (НЕ осознанно- людський фактор, усвідомлено-економія цементу для здешевлення), то на великих заводах у виробництві людський фактор мінімізований. Як тротуарної плитки велику роль відіграють пластифікатори. Вони дорогі, тому у виробника спраглого заощадити і продукція буде дешевшою. Впливають вони на воздуховимещеніе з плитки повітря в процесі виробництва і вологопоглинання. Неякісна плитка відрізняється терміном служби. Плитка виконана з порушенням технології «живе» 1-2 роки, потім починає фарбували гранвідсів.

Бетонна тротуарна плитка ФЕМ буває

✅ вібролита

✅ полімерпіщана

Плитка, вироблена за цим обом технологіям, служить вкрай короткі терміни

Ціна тротуарної плитки Київ

Отже, щоб вибрати плитку ФЕМ (фігурний елемент мощення) не потрібно ганятися за дешевизною - це сумнівна економія, а якщо Вам пропонують її дорого, то це зовсім не означає, що вона хороша і цього варто. Дешево купити тротуарну плитку - є ризик що вистачить Вам її на короткий термін експлуатації. Купуючи перевірену плитку таку як Еко, Золотий Мандарин або Авеню - Ви отримуєте гарантію на десятиліття! Ну і вартість тротуарної плитки в Києві звичайно буде залежати від товщини тротуарної плитки, і кольору її. Чим товщі плитка - тим дорожче, тротуарна плитка сіра - найдешевша, колір на білому цементі дорожче ніж на сірому.

Цвет тротуарной плитки на сером и белом цементе

Наприклад, є колір жовтий на білому цементі і на сірому. Що це означає?

Жовтий пігмент замішується на основі сірого цементу і отримують колір "олива". Білий цемент коштує дорожче сірого цементу і замішуючи в білому - жовтий пігмент, отримують насичений жовтий колір плитки. Щоб ціна кольорового ФЕМ не «зашкалювала" - основу її роблять без барвників

Багато суперечок виникає «Який прокрас тротуарної плитки краще: поверхневий або повний?»

 

 

 

Тротуарна плитка заводу Золотий Мандарин - така позиція як «Цегла Антик» є з поверхневим прокрасом - коли використовують як тротуарну плитку, а коли «Цегла Антик» фарбується повністю то використовують на стіну огорожі. І той і інший спосіб прокрас заслуговує на увагу.

«Цегла Антик» крутять в барабані, відбиваються краї каменя - домагаються штучного старіння.

Довговічність барвників для тротуарної плитки.

Пигмент Тротуарной плитки ФЭМ

Барвники бувають стійкі до ультрафіолетових променів сонця і вицвітають.

Де купити (ФЕМ) тротуарну плитку в Києві?

Компанія БудМашПостач є офіційним представником 6ти заводів виробників тротуарної плитки і рекомендує купити тротуарну плитку саме цих виробників у яких присутня сертифікат якості і протоколи випробувань продукції. Вона перевірена роками експлуатації. Проведена на дорогому високоякісному обладнанні, тому буде служити вам довго.

Вся тротуарна плитка ✅Золотой Мандарин (Вишневе, Обухів), ✅Авеню (плитка заводу Ковальська), ✅Еко (Білоцерківський район), ✅УкрПлітка, ✅ТеплоБудСервіс, ✅Новий Двір - сертифікована і має паспорта якості. Заводи несуть повну відповідальність за вироблену продукцію. На їх території є лабораторія, за допомогою якої перевіряють плитку на міцність і ряд інших показників перш ніж «відправити» плитку в продаж.

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з цінами на всі різновиди ФЕМ в прайсі.

Чому Купити ФЕМ в Києві краще в БудМашПостач?

У будівельний сезон (для укладання Тртуарной плитки - це весна і дуже) як правило складно з наявністю укладальників. Якщо Ви купили бетонну (або клінкерну) плитку в нашій компанії, то ми зобов'язуємося виконати роботи з укладання плитки в Києві і найближчій Київської області (Київ + 30км). Для цього є десятки перевірених робочих рук. Оскільки ми займаємося не тільки продажем плитки, а й укладанням, то перевагу з укладання віддається Нашим Покупцям. Якщо замовнику зі своєю плиткою потрібно просто виконати роботи, то не завжди можна знайти вільних людей для виконання, тк вони можуть виявитися на великих об'єктах (держзамовлення) з укладання 500-5000кв.м.

Чому купити недорого тротуарну плитку можна кілька разів?

Неякісна плитка передбачає швидкий її знос. Знос це демонтаж. Демонтаж це витратна частина на нього і на вивіз будсміття. Ну, а далі відома процедура: нова закупівля нової плитки і повторна укладка ФЕМа.

Переваги роботи з БудМашПостач

В одному місці Ви отримуєте комплексне рішення: вибрати тротуарну плитку від 6ти виробників плитки, домовитися про укладання плитки по хорошей цене, отримати консультацію по плитці і робіт.

✅ Можна отримати комплексну знижку, купивши у нас «Тротуарну плитку + укладання тротуарної плитки»

Гарантія виконаних робіт з укладання нашими фахівцями.

Гарантія на Тротуарну плитку 7-10років. Вся тротуарна плитка у нас на сайті сертифікована і не проводиться в гаражах.

✅ Купити тротуарну плитку Еко "Старе місто" і "Цеглинка" в Києві можна в кількості кратному 1 пачці, а також кратному 1 кв метру.

✅ Нами здійснюється доставка тротуарної плитки усіх виробників як в по Києву, так і по Україні.

✅ Найпопулярніші Форми плитки такі як "Старе місто" і "Цеглинка" всіх розмірів і кольорів завжди є в наявності, як правило можна доставити протягом дня на об'єкт Київського замовника.