10 лет на рынке украины

ТермоВуд Сосна, Київ ціна, терасна дошка, фасадна, меблевий щит, вагонка:

ТермоВуд Сосна, Київ ціна, терасна дошка, фасадна, меблевий щит, вагонка - средняя оценка 5 из 5 на основі 322 оцінок
Опис

Термооброблена деревина - нове і вдосконалене покоління деревини. Вона має підвищені показники вологостійкості, стійкість до атмосферних умов, а також незмінні геометричні параметри. Відрізнити даний вид деревини можна досить просто - вона має характерний коричневий відтінок. У комбінації чудових характеристик і візуальної складової, даний вид матеріалу можна сміливо назвати ідеальним рішенням для будівництва.

Однак, чому ж саме термодревина?

Довговічність

  

                    Звичайне дерево                                       Термодеревина

У порівнянні зі звичайним деревом, термооброблене має підвищений термін експлуатації. Досягається це за рахунок збільшення показника вологостійкості - даний вид деревини вбирає до 10 разів менше вологи. У свою чергу, це позначається на стабільності розмірів - через багато років геометрія дошки залишиться практично однаковою.

Безпека

  

                     Звичайне дерево                                   Термодеревина

Вибираючи термодерево, Ви автоматично вибираєте безпеку - під час виробництва не використовуються хімікати і для збереження відмінного зовнішнього вигляду немає необхідності використовувати різні хімічні засоби.

Біостійкість
Термооброблене дерево має абсолютну стійкість до біологічних поразок завдяки тому, що не має живильне середовище для комах і мікроорганізмів.

Краса
Зовнішній вигляд термодревини значно перевершує звичайну. Під час обробки темродерево знаходить насичений натуральний відтінок, а текстура стає набагато чіткіше і виразів.

Переваги

Як вже відомо, термодревина володіє покращеною стійкістю до вологи. Під час термообробки всі поживні речовини зникають, що робить її стійкою до грибкових і біологічних поразок. Також вона втрачає інтерес в очах різноманітних комах, що не проти поласувати деревиною. Строк експлуатації термодерева також значно більше - термооброблена деревина прослужить Вам до 25 разів довше, ніж звичайна. Характеристики нового покоління деревини значно покращилися, а саме вогнестійкість, вологостійкість і теплоізоляція.

Застосування

Використання унікальних властивостей термообробленної деревини знайшло широке застосування у виготовленні виробів з масиву: дверей, євровікон, садового паркету, цільних дерев'яних ванн і раковин, плитки з дерева, а також в тих випадках де вологостійкість має ключове значення - саун, відкритих терас і веранд, територій навколо басейнів і СПА