10 лет на рынке украины

Цегла ✅шамотний, ✅огнеупорний, ✅печной, ціна Київ:

Цегла ✅шамотний, ✅огнеупорний, ✅печной, ціна Київ - средняя оценка 5 из 5 на основі 492 оцінок
Опис

Шамотна цегла складається на 60-80% з шамоту (вогнетривкої глини, обпаленої за спеціальною технологією). Для додання міцності до складу шамотного цегли додають коксові і графітові добавки, а також великі зерна кварцу, які і надають зовнішньому вигляду цегли своєрідне крапчасті. Шамотна цегла широко використовується для кладки печей і камінів, димоходів, також завдяки тому, що він випускається не тільки в стандартному виконанні, але і може мати різні форми і розміри. Шамотна цегла заводів Великоанадольський, Часів Яр буває в формі трапеції, клина і арки, що дуже цінно при кладці складних за формою печей. Маркується ША-2, ША-5, ПВ-5, ПБ-5, ША-6 вузький, ША-8, ША-9, ША-10, ША-94, ША-95, ША-96, клин ребровой ша- 44, ША-45, ША-47, клин торцевий Ша-22. Незаперечним є і те, що поверхня печі, викладену з шамотної цегли, годі й штукатурити, а залишити як є. Красива жовто-коричнева з характерними цяточками текстура дуже непогано виглядає в інтер'єрі будь-якого приміщення. Ось ці види цегли (керамічний пластичного формування і шамотна) і є головними матеріалами для створення печей, камінів і димоходів всіх типів і будь-якої складності. Використання будь-якого іншого цегли не припустимо, і призведе до швидкого руйнування печі. Також шамотна цегла використовують для футерування піролізних котлів з тією метою що цегла бере весь температурний "удар" на себе і металеві стінки котла не було прогорають.

Якщо ви будуєте барбекю, або димар, то для зовнішньої обробки в нашому магазині знайдеться облицювальну цеглу та клінкерну цеглу в Києві за оптимальними цінами. Ви можете подивитися у відповідному розділі. Неповторним в інтер'єрі саду або будинку буде виглядати облицювання цеглою "під старовину" садової печі, барбекю - цегла ручного формування Катеринославський з клеймом, який користується величезною популярністю у дизайнерів і людей, що цінують класику будівництва.
Важливо!

✅ Ні в якому разі не можна перев'язувати в кладці шамотна цегла і керамічний, тк вони мають різні коефіцієнти температурного розширення - великий ризик утворення тріщин по кладочному шву!

✅ Шамотна цегла не класти на звичайний цементно піщаний розчин! Кладка ведеться на вже готову вогнетривку суміш для шамотної цегли - мертель.

Цегла використовується для кладки температурно-стійких поверхонь, цегла для печей, цегла для димарів. Тк заводів шамотного цегли в Києві немає, то купити шамотний цегла в Києві невеликими партіями можна зі складу, а оптове кількість від 3000шт безпосередньо відвантажимо з виробництва за заводськими цінами.