10 лет на рынке украины

Цегла червона, ціна Київ:

Цегла червона, ціна Київ - средняя оценка 5 из 5 на основі 323 оцінок
Рядова цегла СБК подвійний М100

Рядова цегла СБК подвійний М100

в наличии

від 0.00 грн.

Рядова цегла СБК подвійний М125

Рядова цегла СБК подвійний М125

в наличии

від 0.00 грн.

Рядова цегла СБК подвійний М150

Рядова цегла СБК подвійний М150

в наличии

від 0.00 грн.

Цегла рядова|АПБ|Пустотіла|М125

Цегла рядова|АПБ|Пустотіла|М125

в наличии

від 0.00 грн.

Цегла рядова|Гадяч|Повнотіла|М125

Цегла рядова|Гадяч|Повнотіла|М125

в наличии

від 0.00 грн.

Показано 1 по 16 з 58 (Всього сторінок 4)
Опис

Не можна однозначно сказати який цегла краще. Будівельний цегла ділиться на величезну кількість підвидів і використовується в залежності від області застосування. Ми розглянемо основні види цегли які використовуються на практиці.
Цегла будівельна.
Один з популярних видів в приватному домобудівництві. Купують її, виходячи не з вартістю, а з надійності, тк навіть найнижча марка цегли виробляється заводами М75 вже в 3 рази міцніше газоблоку і тим більше піноблоку. Також варто враховувати ліквідність нерухомості на ринку – чим менша довговічність будматеріалу, тим дешевше оцінюється будинок і само собою, зрозуміло, це його зовнішній вигляд –  облицювання фасаду.

За розмірами цегла буває стандартна одинарна 1НФ 65х120х250, полуторна 1,5 НФ 88х120х250, подвійна 2НФ (138-140)х120х250 – НФ це позначення пропорції обсягу цегли до умовної цегли. Шамотні плити мають свої задані розміри.
За порожнистістю цегла буває: повнотіла (якщо пустот до 13%, то вважається повнотілою, а отвори називають технічними) і пустотіла 14-50% порожнеч.

Застосування: будівництво котеджів, а також багатоквартирних будинків до 9 поверхів, самонесучих стін і перестінок, як армопояс в перев'язці з кладочної сіткою при влаштуванні міжповерхового перекриття при будівництві будинку з газоблоку, використовується на заповнення стін в монолітно-каркасному будівництві, при будівництві димоходів та печей, при укладанні комунікацій (кабелю), стовпчиків і стін паркану з подальшою обробкою, будівництво льоху і ще безліч самих різних видів будівель.
Переваги і недоліки звичайної керамічної цегли м100
Плюси.
☑ дихаюча
☑ паропроникна
☑ екологічна - глина природний матеріал
☑ звукоізоляція - чим вище щільність, тим краще
☑ міцна - 100кг на див. кв.
☑ саман – тепліше повнотілої керамічної і силікатної 
☑ повнотіла цегла дешевше будівельної пустотілої
☑ енергоємна або інерційна - довго нагрівається – акумулює тепло, але і довго віддає тепло – створює хороший мікроклімат
Мінуси.
☑ низька морозостійкість 15-25 циклів, тк вологопоглинання під 18%, використовується в багатошаровій стіні, що здорожує вартість кладки в цілому
☑ без доп. утеплення досить велика витрата (для одношарової стіни)
☑ геометрія – 2 рази дає усадку – 1раз при висиханні після формування, 2раз після випалу, тому за Гостом допуски ±3-4мм по сторонам.

Черновона цегла буває марок м-75/100/125/150/175/200
Саманна цегла
 Саманна цегла (суміш глини і соломи) – цегла формується в дерев'яних ящиках зроблених своїми руками в пареллелепипеды і вкладається, або вкладається в опалубку і виходить монолітна стіна. Формують навесні, щоб просохло на сонці до осені.

Застосування: будівництво будинків та парканів у південних регіонах сільській місцевості посушливих районів.
Силікатна цегла
Силікатна цегла – пісок + вапно +тиск 8-12атм +температура до 200гр.ц. (у атоклаве) При марочности м150-м200 силікатна цегла володіє хорошими несучими здібностями.

Застосування: будівництво багатоповерхових багатоквартирних будинків, цегла для огорож, для несучих колон, у 90-х через брак вибору нормальної лицювальної цегли силікатна цегла часто використовували для облицювання будинків – відмінна геометрія, але мазка поверхня. Зараз використовують його як економ варіант облицювання при будівництві будинку на дачній ділянці або у селах віддалених від великих обласних центрів. Як облицювальна цегла себе не виправдовує, зважаючи на несучасність, маркості і теплопровідності – стіни будинку вимагають додаткового утеплення.
Плюси:
☑ відмінна геометрія
☑ хороша міцність
☑ можна використовувати в якості дешевої облицювання
☑ велика колірна варіативність
Мінуси:
☑ відносно низька морозостійкість – на фундамент використовувати не можна
☑ холодний (холодніше ніж керамічна цегла) - необхідно утеплювати стіни
☑ важкий
☑ при облицюванні - світлі тони мазкі
☑ високе водопоглинання
Гіперпресована цегла

Гіперпресована цегла – виготовляється з глини і цементу. Пресується також як і силікатна цегла, тому у неї дуже хороша геометрія. Відрізняється від силікатної за методом виробництва - обпалюється в печі.

Застосування: як дешева облицювання при будівництві будинків (в селах дачні будиночки), будують паркани, колони, використовується в якості перестінок, несучих стін.
Вогнетривка цегла
Вогнетривка цегла (пічної цегла, шамотна цегла, тугоплавкий цегла або вогнетривка). При виробництві використовують особливу вогнетривку глину з добавками шамотного порошку.

Застосування: будівництво печей, камінів, барбекю, димових труб і димарів. Основне завдання – стримувати температурні навантаження.