з 2007 року на ринку України

Вікна

Вікна - средняя оценка 5 из 5 на основі 337 оцінок
Вікна, Балконний блок REHAU Ecosol-Design 60, Фото №1

в наличии

Ціна від 1.00 грн.

Вікна, Балконний блок REHAU Ecosol-Design 70, Фото №2

в наличии

Ціна від 1.00 грн.

Вікна, Балконныи блок REHAU GENEO, Фото №3

в наличии

Ціна від 1.00 грн.

Вікна, Балконный блок REHAU SYNEGO, Фото №4

в наличии

Ціна від 1.00 грн.

Вікна, Вікна 4-х стулкові REHAU Ecosol-Design 60, Фото №5

в наличии

Ціна від 1.00 грн.

Вікна, Вікна 4-х стулкові REHAU Ecosol-Design 70, Фото №6

в наличии

Ціна від 1.00 грн.

Вікна, Вікна 4-х стулкові REHAU GENEO, Фото №7

в наличии

Ціна від 1.00 грн.

Вікна, Вікна 4-х стулкові REHAU SYNEGO, Фото №8

в наличии

Ціна від 1.00 грн.

Вікна, Вікна двостулкові REHAU Ecosol-Design 60, Фото №9

в наличии

Ціна від 1.00 грн.

Вікна, Вікна двостулкові REHAU Ecosol-Design 70, Фото №10

в наличии

Ціна від 1.00 грн.

Вікна, Вікна двостулкові REHAU GENEO, Фото №11

в наличии

Ціна від 1.00 грн.

Вікна, Вікна двостулкові REHAU SYNEGO, Фото №12

в наличии

Ціна від 1.00 грн.

Вікна, Вікна тристулкові REHAU Ecosol-Design 60, Фото №13

в наличии

Ціна від 1.00 грн.

Вікна, Вікна тристулкові REHAU Ecosol-Design 70, Фото №14

в наличии

Ціна від 1.00 грн.

Вікна, Вікна тристулкові REHAU GENEO, Фото №15

в наличии

Ціна від 1.00 грн.

Вікна, Вікна тристулкові REHAU SYNEGO, Фото №16

в наличии

Ціна від 1.00 грн.

Показано -15 по 0 з 16 (Всього сторінок 1)
Опис

Опалення стає все дорожче і варто задуматися про енергоефективність приміщення. Допомогти з цією проблемою може правильний вибір вікон. Необхідно вивчити весь модельний ряд, для того щоб підібрати оптимальний варіант і не переплатити зайвих грошей.

У порівнянні зі старими вікнами - у нових немає різноманітних щілин, що дає можливість значно збільшити енергоефективність приміщення. Нові вікна дають можливість скоротити втрату тепла на 30-40%. Але є і ще краще варіант, який дасть поліпшення енергоефективності на 50-60%, - скло з поліпшеним енергозбереженням.

Необхідний мінімум

Існують мінімальні вимоги для сучасних вікон - коефіцієнт опору теплопередачі. В Україні цей коефіцієнт повинен бути не менше ніж 0,75 м2 х ° С / Вт. Цим вимоги відповідає віконно з двокамерним склопакетом, которе має енергоефективне напилення хоча б на одному з стекол, п'ятикамерний профіль і глибина монтажу не менше ніж 70мм. У теплих областях України можливе зменшення цього коефіцієнта. Для Закарпатської, Запорізької, Одеської, Миколаївської та Херсонської області мінімальне значення коефіцієнта опору теплопередачі може бути 0,6 м2 х ° С / Вт. В Європі вимоги для вікон суворіші і коефіцієнт повинен становити 0,8-0,9 м2 х ° С / Вт.

При будівництві будинку з нуля, варто відразу задуматися про встановлення світлопрозорих вікон з кращими енергоефективними характеристиками. Це дозволить значно зменшити витрати грошей в майбутньому, адже вимоги до вікон будуть все більше посилюються і з часом вікна треба буде міняти. Хороші вікна прослужать довгий час, аж до 30 років, а також вартість таких вікон окупитися за рахунок менших витрат на опалення. Якщо планується будинок, який використовує природні джерела живлення, то без вікон з поліпшеною енергоефективністю просто не обійтися.

Енергоефективний профіль

Будівельна глибина - це товщина профілю. Отже, чим більше його товщина - тим тепліше вийде конструкція. В Україні будівельна глибина вікна повинна становити від 70мм. В Європі ж цей параметр більше - від 85-90мм. Це викликано тим, що ціни на опалення там більше і вимоги до енергоефективності набагато суворіше. Для скління пасивного будинку можна застосувати і конструкції ширше. Однак потрібно зазначити, що різні профілі мають різні показники енергоефективності та якщо вони мають однаковий розмір, це не означає, що і показники енергоефективності у них однакові. Оскільки технології не стоять на одному місці, то нові вікна можуть мати значно поліпшену енергоефективність хоча розмір його може бути аналогічний зі старими моделями вікон. За рахунок того, що великі фірми мають більше капіталу на дослідження і удосконалення віконних технологій, вони часто перевершують подібні вироби маленьких компаній.

Кількість камер

Кількість камер залежить від будівельної глибини. Якщо є необхідність у великій кількості камер, то варто пам'ятати, що будівельна глибина також збільшується. У профіль з товщиною в 70 мм максимально встановлюють до 6 камер. Якщо їх буде більше - то енергоефективність вікна навпаки впаде. Це викликано тим, що прошарок повітря між камерами буде занадто мала. Оптимальна відстань камер один від одного становить 5 мм.

Вікна з товщиною в 85-100мм можуть вміщати до восьми секцій. У енергоефективних вікнах замість повітря можуть використовувати спінений утеплювач.

Показник енергоефективності безпосередньо залежить від взаємного розташування секцій і будови камери армування. Елемент посилення прийнято робити зі сталі або алюмінію. У теплозберігаючих вікнах ці матеріали є слабкою ланкою через їх великий теплопровідності. При проектуванні, головне завдання полягає в тому. Щоб максимально зробити ізоляцію металу від сусідніх камер, що в свою чергу буде перешкоджати охолодженню з вулиці і не буде передавати холод по ланцюжку. Для енергоефективних вікон найкращим варіантом буде профіль, покритий матеріалом для теплоізоляції.

Прогрес не стоїть на місці і технології з виготовлення профілів також стрімко розвиваються. Що в свою чергу дає життя більшій кількості енергоефективних моделей вікон, в яких через поліпшеного розміщення внутрішніх камер, збільшується теплоеффектівность. Однак, товщина таких профілів залишається колишньою. Вікна, спроектовані на протязі останніх років мають набагато меншу ціну і аналогічні характеристики, в порівнянні з найкращими вікнами, які виготовлялися років 7 тому.

Матеріали

Найбільш популярний профіль в Україні - ПВХ або ж полівінілхлорид. Цей матеріал досить дешевий і має низьку теплопровідність. Профілі з ПВХ зберігає тепло краще, ніж дерев'яні. Це викликано тим, що в пластикових конструкціях присутній повітря. У дерев'яної рами немає енергоефективних пустот, що викликає кращу провідність холоду.

Дерев'яний профіль, який відповідає сучасним вимогам, виготовляється з клеєного матеріалу. Це робиться через те, що цей матеріал менше піддається усадці і добре справляється з природними умовами. Зсередини профіль повинен бути заповнений високоефективним спіненим утеплювачем.

Коефіцієнт теплопередачі в таких вікнах може досягати 0,8 м2 х ° С / Вт. Такі рішення буде аналогічні виробам з ПВХ, але коштуватимуть набагато більше.

Якщо є необхідність зробити розсувні або вікна нестандартного розміру, варто використовувати вікно і металевим профілем. Такі профілі мають велику жорсткість конструкції. Але мінус таких вікон - велика теплопровідність. Цю проблему можна частково вирішити за допомогою поділу термовставками внутрішньої частини і заповненням спіненим утепленням. Вікна з алюмінію відносяться до преміум класу, як і дерев'яні.

Ущільнювачі

Енергоефективність вікна можна збільшити і за допомогою хорошої системи ущільнення. Існує два варіанти таких систем. 1) Ущільнення притвору за допомогою герметизирующей смужки з гуми або силікону, що знаходиться на рамі. 2) Середнє ущільнення - елементи герметизації знаходяться безпосередньо на стулці. Цей варіант краще зберігає тепло і через це він став популярний в системах з підвищеною енергоефективністю. Також слід встановлювати такі ущільнювачі в вітряних регіонах або берегової зони. Найкращий результат можна отримати лише за допомогою комбінування цих двох варіантів.

Відображаючі покриття

Існує два види енергоефективних покриттів.

Низькоемісійні мають властивість відбивати тільки тепло нагрітих предметів в кімнаті. Наноситься цей вид покриття з внутрішньої сторони скла, яке знаходиться найближче до приміщення. Цей метод дає можливість не випускати тепло, що є в кімнаті і відображає його назад в приміщення. Також це покриття без проблем пропускає сонячне світло і тепло.

Селективне покриття наносять всередині скла, яке розташоване найближче до вулиці. Це покриття реагує на всі види сонячного випромінювання. Взимку це покриття виконує роль нізкоеміссионного і відображає назад тепло з кімнати. Влітку воно не дає проходити жарким сонячним променям в приміщення і блокує їх. Це напилення дуже часто використовують при установці вікон в котеджах. Воно сприяє не тільки зменшенню витрат на опалення будинку взимку, а й на зменшення потреби в охолодженні приміщення влітку.

Заповнення газом

Максимальний параметр енергоефективності можна збільшити за рахунок заповнення газом камери склопакета. Газом слід заповнити хоча б той блок вікна, де нанесено спеціальне покриття. Використання газу в подібних випадках допоможе продовжити термін служби самого напилення і вікна в цілому. Газ в камері склопакета краще повітря, тому що він знаходитися під тиском і не допускає потрапляння вологи в сам склопакет. Цим самим сприяє продовженню життя всього вікна. Енергоефективність, завдяки такому методу, зростає на 5-10%.

Монтаж

У нашій країні процентне співвідношення вікон, що встановлені з дотриманням усіх технологічних норм, неймовірно малий. Це викликано тим, що для їх установки необхідні висококваліфіковані фахівці, а також спеціальні матеріали. А це тягне за собою значне збільшення ціни на монтаж вікон. Багато забудовників вирішують зменшити вартість монтажних робіт, чим можуть жертвувати енергоефективністю. І тоді дороге вікно з високим класом теплозбереження буде абсолютно безглуздим. Тому немає сенсу вдаватися до економії за рахунок використання дешевих матеріалів, а також залученню до робіт не досвідчених фахівців.

Монтаж паро- та гідроізоляції є дуже важливим етапом в установці вікон, однак часто ігнорується. Пароізоляцію розміщують на внутрішній стороні для уникнення попадання вологи в піноутеплювач. Гідроізоляцію використовують для запобігання попадання вологи від дощів та інших погодних явищ. Якщо проігнорувати гідроізоляцію, то з часом піна насититися вологою, а при низькою температурою перетворитися в лід і може зруйнувати стінку утеплювача. Що в свою чергу призведе до розтріскування монтажних швів і пропускання холоду в приміщення.

При відсутності професійного монтажу паро і гідроізоляції, необхідно хоч якось захистити вікно. Тому необхідно використовувати рідкий паропроницаемий герметик. Що б це зробити, через добу, після монтажу, потрібно зрізати піну і нанести один шар герметика зовні і два шари герметика з внутрішньої сторони. Після того, як шви були оброблені, їх необхідно заштукатурити. Під час цієї операції також поширені помилки, що сприяють тепловтраті. Основна помилка - підводити укіс впритул до вікна. Цього не можна робити через те, що профіль буде нагріватися більше штукатурки і в тому місці згодом почнуть утворюватися тріщини. Щоб запобігти цьому, потрібно використовувати спеціальний профіль примикання. Всі великі виробники штукатурних виробів пропонують цей профіль.