10 лет на рынке украины

Вентилятори фасадів:

Вентилятори фасадів - средняя оценка 5 из 5 на основі 349 оцінок
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)
Опис

У кожній стіні є точка роси (0°С — місце, де відбувається перехід температури з негативної в позитивну і відбувається утворення конденсату). Точка роси знаходиться або в середині конструкційного шару (при відсутності теплоізоляційного шару) або близько до зовнішньої поверхні теплоізоляційного шару. Конденсат, який з'являється таким чином, необхідно виводити за межі фасаду, а заодно просушувати шари стіни, інакше вони будуть замокати, що призведе до значного зниження теплоізоляції стіни і появі грибків і цвілі всередині стіни.
Для того, щоб зберегти стіну протягом всього довгого терміну експлуатації в стіні створюється вентиляційна система, яка також виконує функцію водовідведення конденсату, яка складається з двох складових:
• повітряного зазору (рекомендована ширина 10 см, при цьому відстань між теплоізоляційним шаром і фасадним має бути 2-4 см, рекомендується 4 см),
• і вентиляційних отворів (незаповнені розчином вертикальні шви між цеглою), в які вставляються вентилятори фасаду.

Продукт

1. Часта сітка оберігає від проникнення гризунів і комах
2. Внутрішнє оберігання від води і відведення конденсату
Застосування

Вентилятори фасаду або вентиляційні коробочки для фасаду призначені для вентиляції щілинних стін, а також сприяє у відводі конденсату назовні. Застосування вентиляторів фасаду дозволяє підтримувати оптимальний рівень вологості на рівні теплоізоляції, а також сприяє зменшенню ризику появи грибків на фасаді. Вентилятори додатково захищають внутрішню частину щілинної стіни від проникнення гризунів і великих комах (сітка в зовнішній частині), а також дощової і талої води (спеціальний профіль всередині вентилятора)

Виконання
• Перед початком зведення 1-го ряду фасадної кладки необхідно простелити фартух з бітумної маси (гідроізоляція), за яким конденсат буде безперешкодно самотоком стікати через вентиляційні отвори назовні. Аналогічно необхідно простилать фартухи і над кожним отвором
• Вентиляційні коробочки розташовуються:

- у першому ряду кладки безпосередньо на гідроізоляції

- під вікном через 1 м кладки, не менше 2-х штук

- над вікном через 1 м кладки, не менше 2-х штук

- в самому верхньому ряду кладки

- якщо є плита балкона, над нею і під нею через 1м не менше 2-х штук.

Якщо висота стіни перевищує 6 м, додатково посеред стіни розташовують ще один ряд вентиляційних отворів. Відступ від кутів стін і прорізів до першого вентиляційного отвору не повинен бути менше 25 див.
• По горизонталі отвори розташовують на відстані 1 м один від одного (через 4 цегли), під отворами і над ними розташовують на такій же відстані, але не менше 2 шт під і над отвором.
• По вертикалі отвори розташовують безпосередньо друг над другом і ні в якому разі не в шаховому порядку.

Вентилятори розміщують відповідно до рекомендацій вкладаючи їх між цеглинами фасаду замість вертикального шва. Щоб уникнути помилок при монтажі вентилятори мають відповідні позначення «верх» і «особа». Правильне розміщення і монтаж вентиляторів гарантує їх застосування за призначенням. Також при монтажі слід звернути увагу на акуратне зведення стіни і недопущення забруднення нутрощі вентиляторів падаючих зверху розчином.

Вентиляційні коробки для фасадів виробляються розмірі – 11,5 х 6 х 1,1 см і 9 х 6 х 1,1 див. Вентиляційні коробки для фасадів товщиною 9см практичний при кладці клінкерної цегли з тонкою розчину завтовшки шва. Як правило, щоб не з'являлися висоли на клінкерної цегли, на будівельному ринку присутня спеціальна кладочна суміш для кликерного цегли. Є можливість вибору кольору вентиляторів фасаду. Основні кольори це білий, світло-сірий, темно-сірий, чорний, коричневий, жовтий. Підбираючи колір відповідно вентилятора до кольору шва можна отримати ефект того, що вентилятор буде непомітний для зовнішнього вигляду фасаду.

• Через отвори безперешкодно повинен самотоком стікати конденсат у вигляді рідини.
• Через отвір безперешкодно повинен проходити повітря (вхід і вихід).
• Через отвір не повинні проникати комахи і гризуни.
• Дощові опади не повинні проникати крізь отвір всередину кладки.
• Отвори повинні мати естетичний вигляд та максимально відповідати кольору шва.

Саме з цих причин рекомендується застосовувати вентилятори фасаду