10 лет на рынке украины

Натуральна ✅Цементно-Піщана черепиця, ➜Браас, ➜Вортекс, ➜Аляска, ➜Ондо ціна Київ:

Натуральна ✅Цементно-Піщана черепиця, ➜Браас, ➜Вортекс, ➜Аляска, ➜Ондо ціна Київ - средняя оценка 0 из 5 на основі 0 оцінок
Показано 1 по 16 з 16 (Всього сторінок 1)
Опис

Ціна натуральної цементно-піщаної черепиці дешевше керамічної. Проводять з кварцового піску, напівсухий суміші цементу, пігменту, води. Наносять на плитку фарбою на акриловій основі, яка закриває пори матеріалу і колір стає більш насиченим. Сушать в сушильних камерах, фарбують, проганяють через газову піч, пакетируют і для збільшення міцності перед відвантаженням з заводу - складують на певний час. Кольори цементно-піщаної черепиці - будь-які. Фактура цементно-піщаної черепиці состаренная, гранульована і гладка. Проста в ремонті. Не плутайте з ППЧ полімерпіщаної черепицею!

 Відмінність натуральної черепиці від металочерепиці

✅ не іржавіє,
✅ при монтажі майже без відхідна
✅ довговічність в 5 разів більше
✅ ціна натуральної черепиці в Києві майже однакова
✅ немає шуму коли йде дощ, або сходить сніг з даху
✅ оскільки важче, то більше вітростійка до поривів вітру
✅ цементно піщана черепиця безумовно престижніше металочерепиці оскільки вона дуже схожа на дорогу - керамічну черепицю. Металочерепиця так само застаріла як і облицювання будинку силікатним цеглою.

Відмінність натуральної черепиці від бітумної черепиці

✅ відсутність суцільного настилу дозволяє зменшити вартість покрівлі
✅ без запаху
✅ монтаж можна робити навіть взимку
✅ гарантія на 50% більше
✅ більш об'ємна дах
✅ вітростійкістю і міцніше

Відмінність цементно-піщаної черепиці від керамічної черепиці

✅ Ціна цементно-піщаної черепиці менше, тк при її твердінні при виробництві досить температури в 60гр, а керамічна черепиця вимагає температури 1000гр, а це набагато дорожче.
За своїми властивостями і технічними характеристиками ЦПЧ дуже схожа на керамічну.

Відмінність цементно-піщаної черепиці від полімер-піщаної черепиці

Цементно-піщана черепиця готується на основі екологічно чистих та природних матеріалів: вапняк, оксид заліза, пісок, вода. Форма і структура не змінюється протягом багатьох десятиліть. Вона стійка до атмосферних опадів (сніг, дощ, град), до ультрафіолетового випромінювання, до сильного вітру.
Полімер-піщана черепиця виробляється на основі полімерного сполучного не використовуючи цементу. Дуже не стійка до ультрафіолету. Поверхня тому руйнується протягом лічених років.