10 лет на рынке украины

Керамічні блоки, Київ, ціна, керамоблоки, тепла поризованих кераміка:

Керамічні блоки, Київ, ціна, керамоблоки, тепла поризованих кераміка - средняя оценка 5 из 5 на основі 454 оцінок
Porotherm 44 EKO+

Porotherm 44 EKO+

в наличии

від 90.00 грн.

Керамоблок | СБК | 2NF | М100

Керамоблок | СБК | 2NF | М100

в наличии

від 0.00 грн.

Керамоблок | СБК | 2NF | М150

Керамоблок | СБК | 2NF | М150

в наличии

від 0.00 грн.

Керамоблок | СБК | Керамкомфорт 25

Керамоблок | СБК | Керамкомфорт 25

в наличии

від 0.00 грн.

Керамоблок | СБК | Керамкомфорт 38

Керамоблок | СБК | Керамкомфорт 38

в наличии

від 0.00 грн.

Керамоблок|СБК|2NF|М125

Керамоблок|СБК|2NF|М125

в наличии

від 0.00 грн.

КераТерм 12

КераТерм 12

в наличии

від 25.00 грн.

Porotherm 25 E3

Porotherm 25 E3

в наличии

від 38.75 грн.

Керамоблок Leier|Leiertherm 11,5

Керамоблок Leier|Leiertherm 11,5

в наличии

від 33.00 грн.

Керамоблок Leier|Leiertherm 25

Керамоблок Leier|Leiertherm 25

в наличии

від 33.00 грн.

Показано 1 по 16 з 69 (Всього сторінок 5)
Опис

Якщо Ви будуєте будинок собі, а не на продаж, і бажаєте побудувати стіну міцну і теплу, то Вам потрібні керамічні блоки, також відомі як "тепла кераміка", "поризовані блоки" або "великоформатні цегляні блоки". Сам керамблок є будматеріал, що володіє властивостями і характеристиками звичайного цегли, але з приємними бонусами.

ВАЖЛИВО! Є блоки зі звичайною порожнистістю 50%, і є блоки додатково поризовані шляхом додавання деревної стружки, рисового лушпиння або соломи в глиняний заміс перед випалюванням в тунельних печах при температурах 900-1000 градусів Цельсія. У печі наповнювач в глині ​​вигорає і утворює додаткову пористість стінок керамоблока, такі блоки називають "поризовані блоки".

Поры керамоблока

Вони легше і тепліше ніж звичайні пустотілі блоки або цегла 2НФ, наприклад. Низька теплопровідність можлива завдяки пористій структурі керамічних блоків, їх порожнистість і шви кладок мінімальної товщини на спеціальному клеї з перлітом.

Плюси керамблока


✅ великі. Якщо використовуються блоки великих розмірів, можна скоротити виробничі і транспортні витрати.
✅ невелика вага керамоблокыв, в порівнянні з цеглою, дозволяє знизити ступінь навантаження на фундамент
✅ екологічні
✅ кращий мікроклімат
✅ не гігроскопічні
✅ стіни дихають - гарна паропроникність
✅ шумопоглинання краще ніж у газоблоку

✅ теплі
✅ невелика витрата суміші кладки
✅ енергоефективні
✅ теплоїнерційні
✅ міцні М100-М150
✅ морозостійкість від 50 циклів
✅ система паз-гребінь дозволяє знизити витрати на кладочную суміш
✅ терміни експлуатації більше 100років

✅ пожежобезпечні

Мінуси керамоблоков

✅ ціна вище ніж у газоблоків і повнотілої рядового цегли

Характеристики керамоблоків

Стеновой и перегородочный керамоблоки

Стінові керамоблоки вважаються блоки які використовуються на внутрішні і зовнішні стіни.
Перегородкові блоки прийнято називати блоками для міжкімнатних перегородок товщиною 120мм (СБК-Керамкомфорт, Поротерм, Кератерм). Бувають 80мм, 115мм (Поротерм)

Допуски по нормам повинні бути не більше ± 10мм довжина, ± 4 мм товщина і ± 5мм ширина. Товщина зовнішньої стінки блоку повинна бути рівною або не менш 8 мм

Товщина стіни

Керамоблок, поризованая керамика размеры

Важливий параметр вибору керамічного блоку. Саме від товщини блоку (25см, 38см, 44см, 51см) і теплопровідності (табличні дані) залежить скільки Ви будете витрачати на опалення взимку і на охолодження влітку, виходячи від теплоопору стіни R.

Обробка керамоблоки

Обработка керамоблока, резка пилой

Пиляти керамічний блок можна спеціальної електропилкою для керамоблока, вона дорожча щодо ручного інструменту, зате робота йде швидко.

Обработка керамоблока, резка болгаркой Обработка керамоблока, резка алмазным диском на станке

На практиці користуються ножівка для газоблоку (зуби пилки з твердими побідитовими напайками) або розпилюють за допомогою алмазного диска кутовий шлифмашинкой («болгаркою») або алмазним диском на верстаті.

Доборные блоки поротерм: угловые, 1/2 и 1/3

Щоб менше обробляти керамічні блоки і виходило менше зіпсованих блоків зі сколами, у виробника Поротерм є так звані «добірні блоки» - 1/3 блоку, 1/2 блоку, кутові блоки - вони перев'язуються чудово тільки якщо стінні блоки теж з блоку Поротерм.

Теплопровідність стін з керамоблока

λ, (Вт / м2 ∙ ° С) - коефіцієнт теплопровідності керамоблока дізнаються експериментально - заміряють приладами. Чим менше ця цифра, тим тепліша стіна виходячи з формули R = d / λ Для газоблоку він свій, для повнотілої цегли свій. Як порахувати яка товщина стіни потрібна для теплої стіни можна прочитати в статті
✅ «Теплопровідність будівельних матеріалів і необхідна товщина стіни»
 Дізнатися в якій кліматичній зоні України будуєте саме Ви і про доповнення до ДБН В.2.6-31: 2006 можна прочитати в статті
✅ «Кліматичні Зони України. Потенціал сонячної енергії. Карти »

Щоб досягти однорідності теплоопору стін обов'язково потрібен Теплий Клей для Керамических блоків з перлітом. Він буває різний, вироблений в Україні та за кордоном: Клейзер КТС (Київська область), Майстер (Житомир), Квік-Мікс (Польща), Бауміт (Київська область). Клей з перлітом супроводжує теплозбереження оскільки ліквідується місток холоду. Переваги такого клею описані детальніше у відповідному розділі.

Кладка керамоблока на перлитовый клей, теплый кладочный раствор

✅ тепла кладкова суміш на перлітової основі служить для зменшення містка холоду.

Теплоїнерційність керамоблоку

Акумулюють тепло стіни з керамблока виключно завдяки фізичній властивості кераміки - теплоїнерційною (теплоємність), і ніяк не через «велику кількість щілинних порожнеч» як пишуть деякі. Завдяки теплоїнерційності - будинок з керамоблока взимку повільніше остигає, а влітку довше тримає прохолоду. У таких будинках куди комфортніше жити ніж в "каркасніков" або в будинках з СИП-панелей - при вентиляції взимку без рекуператора повітря в приміщенні остигає дуже швидко.

Ціна керамоблоків. Формати

Після того як визначилися з теплоопором огороджувальної кострукції, саме час розібратися як правильно порахувати сам керамоблок з доставкою на об'єкт. Найбільш наочно ціна теплої кераміки буде представлена ​​для розуміння якщо перевести у вартість умовної цегли з доставкою.

Великоформатні керамічні блоки товщиною 250мм, 380мм або 440мм містять в своєму розмірі якесь певне кількість штук цегли зі стандартними розмірами 65х120х250мм. Ціна керамоблока з однаковою товщиною стіни, може відрізнятися у різних виробників. А довжина і висота у блоків одного виробника може відрізнятися від довжини і висоти іншого виробника. Що це означає?

Умовною цеглою називають цеглу стандартних розмірів або 1НФ. Подвійна цегла 2НФ або точніше 2,12НФ. Наприклад, крупно форматний блок Porotherm 38 P + W має розміри 380ммx248ммx238мм, і якщо перемножити 0.38м * 0.248м * 0.238 і розділити на розміри стандартного цегли зі сторонами в мм 65х120х250, то отримаємо що 11,5шт ум цегли міститься конкретно в Porotherm 38 P + W і блок можна назвати 11,5НФ.

Щоб порівняти який керамічний блок буде дешевше, ціну керамоблока з доставкою одного блоку ділимо на формат керамоблока і отримуємо реальну вартість 1 ум.цегли, яку можна порівняти з вартістю 1 ум.цегли іншого виробника виконавши аналогічну операцію.

Ціна 1 ум.цегли Теплокерам38 = Yгрн (з доставкою) /10.3 = ... грн ум. цегла

Ціна 1 ум.цегли Керамкомфорт38 = Zгрн (з доставкою) / 11,6 = ... грн ум. цегла

Ціна 1 ум.цегли Поротерм38 = Хгрн (з доставкою) / 11,5 = ... грн ум. цегла

Формат КерамоБлока

ЕкоБлок 380 ЗБК Русиния-Мукачево 380х250х238
Умовної цегли 11.6шт або 11,6НФ

ТеплоКерам 380 Керамейя-Суми 380х250х238
Умовної цегли 11.6шт або 11,6НФ

Керамкомфорт 380 СБК-Озера 380х245х215
Умовної цегли 10.3шт або 10,3НФ

Поротерм 380 Вінербегер 380x248x238
Умовної цегли 11.5шт або 11,5НФ

Ціна Керамкомфорт СБК-Озера з першого погляду може здатися дорожче, ніж у інших виробників керамоблока, але доставка з Сум або з Мукачево до Києва коштує в рази дорожче. Саме тому ціна керамоблоки в Києві або іншому місті рахуються в комплексі.

Що краще Керамблок або Газоблок?

Керамблок или газоблок

Таке питання напевно задавав собі кожен забудовник. У кожного матеріалу є свої плюси і мінуси, опишемо деякі з них.
Газоблок легкий - менше навантаження на фундамент - дешевше будівництво фундаменту.
Теплопровідность керамоблока трохи краще ніж у газоблоку. Газоблок щільністю Д300 λ = 0.10 Вт / м2 ∙ ° С, а стандартний керамблок такої ж товщини λ = 0.16 Вт / м2 ∙ ° С, тобто газоблок на 60% тепліше. А газоблок Д500 по теплоопору такий же як і керамічний блок λ = 0.16 Вт / м2 ∙ ° С, це при гіршій міцності і з меншою інерційністю.
Міцність газоблоку всього М25, а у Д300 взагалі м20. Керамблок з маркою міцності М100 в 4-5 разів (!) Міцніше.
Керамоблок інерційний матеріал - це значить що в такому будинку більш сприятливий мікроклімат.
Кераміка - класика будівництва, перевірена тисячоліттями, чого не скажеш про газоблоки.

Що краще Керамблок або Цегла?

Керамблок или Кирпич

✅ великоформатний блок має порожнечі до 50% + пористість, тому такий блок легше повнотілого, а значить менше навантаження на фундамент.
✅ повнотіла цегла набагато холодніше поризованої кераміки, як і пустотіла.
✅ кладка керамоблока коштує дешевше виходячи з розміру, адже простіше покласти один такий великий блок, ніж 11.5шт цегли одинарної

Як вибрати керамоблок?

Важливо при будівництві будинку з керамоблока, або газоблоку, або цегли рахувати на калькуляторі, але не тільки витрати на будматеріали, а й з огляду на теплопровідність стін. Сам керамоблок вибирається виходячи з призначення будівлі. Житлове призначення будівлі чи ні.

Теплый керамоблок

Наприклад, в звичайного керамоблока для спорудження стіни житлового приміщення товщиною 380мм теплоопору R = 0,38м / 0,16Вт / м2 ∙ ° С = 2,38 (м ²) / Вт явно недостатньо при ДБН 3,3 (м ²) / Вт . Поризований блок Поротерм з базальтовим наповнювачем всередині керамічних сот "Porotherm 38 T Profi" з такою ж товщиною в 380мм має великий теплоопір, а саме R = 4,96 (м ²) / Вт - це в 1,5 рази тепліше! Керамічний блок "Porotherm 38 T Profi" дорожче Українського виробника керамблока, але кладка одношарової стіни буде коштувати дешевше пирога "КБ + утеплювач" або "КБ + утеплювач + облицювальна цегла". Такі теплі блоки дуже ефективні в будівництві енерго пасивних будинків. Детальніше які блоки використовуються для

✅ енергопасивних будинків

✅ низькоенергетичних

✅ енергетично ефективних

в розділі про керамоблоки Поротерм.

Тому беремо калькулятор і рахуємо. Єдиного правильного рішення не існує в даному випадку. А бонусом в блоці "Поротерм 38 T Profi" з утеплювачем ще й чудова геометрія.

З таблиці видно що Керамічний поризований блок Поротерм 50Т Драйфікс досягає показника теплового опору стіни R в 6,69 (!), А це в 2 рази перевищення норм по ДБН України для 1й кліматичної зони (R=3.3). Такий блок підходить для будівництва пасивних будинків. Будь-який з цих блоків у таблиці не вимагає додаткового утеплення.

Якщо Ви зупинили свій вибір на поризованих керамічному блоці - Ви зробили правильний вибір! Найкращий газоблок - це керамічний блок! Краще для будівництва одношарової стіни придумати складно! Ціна керамоблока не набагато дорожче газоблоку, але міцність у 3-5 разів вище, а це істотна перевага при рівному теплоопорі стіни!

Купити керамічний блок в Києві за оптовою ціною можна зателефонувавши до нас у компанію БудМашПостач. Продаж і доставка в Київ і по Україні здійснюється як в роздріб так і оптом.