10 лет на рынке украины

Оплата та доставка

Як ми працюємо?

 Ви телефонуєте або залишаєте заявку на сайті
 Ми зв'язуємося з вами для деталізації замовлення
 Розраховуємо вартість і доставку
 Укладаємо договір на поставку матеріалу де вказуються терміни виконання замовлення
 Доставляємо на об'єкт матеріал

про доставку

 Ми організовуємо доставку товарів централізовано, але можна забрати товар своєю машиною - потрібно тільки узгодити наявність товару, ціну і з якого складу або заводу його забирати (на фурну норму - товар дешевше забирати з заводу). Доставка Службою Нова Пошта доцільна для малогабаритних товарів. Як правило товар доставляється по Києву і області краном-маніпулятором, а доставка в регіони транзитним транспортом (організовуємо також ми). Умови для безперешкодного заїзду на будівельний об'єкт лежать на плечах замовника, як і присутність стропальника, а краще двох.
 Вартість самої доставки прораховується в кожному випадку індивідуально (на вартості доставки відбивається: місце завантаження, місце доставки, вага вантажу)
 Термін доставки попередньо узгоджується з замовником і без підтвердження замовника вантаж не відправляється.
 Виходячи з наявності товару, доставка відбувається день-у-день по Києву і області. Доставка по Україні з сьогодні на завтра. Деталі уточнюйте у менеджерів БудМашПостач

про ціни

 Ціни можуть бути оптовими і роздрібними і залежать від ряду факторів (виробника, кількості матеріалу, місця розташування об'єкта / заводу / складу).

  Ціни в нашому магазині завжди дешевше, ніж на заводі! Ми є дилерами тих заводів продукцію яких пропонуємо, звідси і низька ціна.

 Скиньте заявку або зателефонуйте нам і фахівець Вам порахує ціну на будматеріал і вартість доставки!

про оплату

 Для початку, з замовником в письмовому вигляді погоджуємо кількість і номенклатуру товару, вартість товару і доставку, термін поставки, умови заїзду, місце доставки, вивантаження. По можливості допоможемо технікою або консультацією. За необхідностю надамо технічну інформацію про товар. Після підписання договору відбувається оплата.
 Доставка здійснюється після 100% передоплати за товар (будь-яким зручним способом), або часткової оплати (завдаток), це потрібно для підтвердження серйозності Ваших намірів.

про повернення

 Повернення товару здійснюється покупцем якщо при доставці виявилося що:


1. товар виявився некондиційним з вини виробника або перевізника (некондиція визначається нормами і допусками)

2. товар виявився помилково замовленим з вини покупця - в такому випадку доставку на об'єкт, навантаження і доставку з об'єкта оплачує замовник.

 Повернення грошових коштів здійснюється якщо:


1. у замовника раптом помінялися плани на будівельні роботи та товар ще не доставлений. Термін повернення - протягом 14 робочих днів

2. по якійсь причині товар неможливо доставити через наявність самого товару, транспорту, умов заїзду. Термін повернення - протягом 14 робочих днів

Якщо товар зроблений за індивідуальними розмірами (металочерепиця, ЗБВ, вікна), то кошти повертаються після реалізації неформатного товару

 Товари які не підлягають поверненню:


1. Бетон та розчини,

2. Товар зіпсований з вини покупця,

3. Плити Перекриття з тріщиною в уже знятому стані з авто перевізника

4. 2 сорт газоблоку (цегли, металочерепиці, та інше), якщо в договорі зазначено, що це 2 сорт

для решти питань

 (044) 361-55-33
 (067) 463-36-36
 (050) 404-66-99