10 лет на рынке украины

Цемент:

Цемент - средняя оценка 5 из 5 на основі 383 оцінок
Білий цемент

Білий цемент

в наличии

від 1.00 грн.

Цемент М400

Цемент М400

в наличии

від 1.00 грн.

Цемент М500

Цемент М500

в наличии

від 1.00 грн.

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)
Опис

Важливим і навіть дуже значущим в сучасному будівництві матеріалом є цемент. Це штучне скорозшивач, яке використовується у виробництві бетону, для будівельних розчин-в, а також бетонних, ЖБ і азбестоцементних виробів.
Існують різні типи, які відрізняються за своїми ФТХ (фізико-технічними характеристиками). Тому перед тим, як купити той чи інший цемент, потрібно бути точно впевненим в тому, що обраний тип підходить для передбачуваної експлуатації. Для цього потрібно звернути увагу на його маркування. Маркується він за двома основними якостями: по-перше, це здатність тримати певне навантаження, а по-друге, це процентний вміст добавок в ньому.
Перше якість цементу зазвичай позначається за допомогою букв М або ПЦ і цифри, що стоїть поруч з ними і вказує на максимальну міцність. Так, сьогодні однією з найпоширеніших є продаж його з маркуванням М400 і М500. Дана маркування говорить про те, що марка М400 може витримати макс. навантаження 400 кг на см2. Марка М500 - відповідно, 500 кг на см2.
Друга якість - відсоток добавок - позначається за допомогою букви Д і цифри, що стоїть поруч. Наприклад, якщо ц-т має маркування Д20, то це означає, що в ньому міститься 20% добавок. Цей параметр дуже важливо знати, оскільки від відсотка добавок залежить міцність і пластичність. Якщо ж він відрізняється якимись додатковими особливостями, то їх відображають спеціальні позначення.
Компанія «БудМашПостач» (місто Київ) пропонує гарантовано якісний цемент різних маркувань від провідних виробників. При цьому ціна на всі позиції відрізняється доступністю. Для більш докладної інформації ми рекомендуємо заглянути в наш прайс або зателефонувати до нас в офіс, де наші співробітники дадуть відповідь на всі ваші запитання.